O NÁS

tim-specter-sports

Nový druh hokejové pásky jsme vyvinuli s pomocí odborného výzkumu a desítek různých kombinací vhodných materiálů, které jsme zkoušeli nejen my, ale i hokejisté od juniorů až po hvězdy z NHL.

Dva roky vývoje jsme přetavili do patentem chráněného řešení, které i z tebe udělá lepšího hráče.

Naší ambicí je prosadit SPECTER HOCKEY TAPE jako nový standard hokejové pásky ve světě.

NÁŠ PŘÍBĚH

Vždy jsme si mysleli, že páska na hokejku se dá zdokonalit. První vzorky různých nálepek na hokejku jsme testovali už před několika lety. Jak ale vyrobit pásku, která zlepšuje vedení puku, střelu a zároveň hodně vydrží, lehce se nalepí a zároveň se i lehce vymění? Rozhodli jsme se tuto výzvu přijmout a vymyslet lepší alternativu k tradiční pásce na hokejku. Po téměř 2 letech výzkumu, vývoje a zlepšování jsme vyvinuli SPECTER HOCKEY TAPE do dnešní podoby a připravili ji na uvedení na trh.

Pásku jsme dali otestovat vícero hráčům světového formátu a jsme nesmírně hrdí, že hráči jako například Zdeno Chára, Peter Ölvecký anebo Juraj Valach si ji hned oblíbili a sami oceňují její různé výhody. Zdeno se stal naším ambasadorem, který hrdě hraje s naší páskou v nejslavnější hokejové lize na světě.

Na trhu se vyskytlo více podobných produktů, nicméně ani jeden nemá patentovaný materiál a nepřináší zlepšení. I proto hovoříme o revoluční pásce. Pásku SPECTER HOCKEY TAPE zapracoval do pravidel i Slovenský svaz ledního hokeje a jednáme i s mezinárodní organizací IIHF.

Náš projekt jsme přihlásili do některých podnikatelských soutěží. Jsme hrdí, že se nám podařilo vyhrát soutěž US Connections a rovněž i se Slovak Business Agency měsíční pobyt v Cambridge Innovation Center v Bostonu. Naším cílem je probojovat se na všechny světové hokejové trhy a zavést pásku SPECTER HOCKEY TAPE jako nový standard hokejové pásky.

ODBĚR NOVINEK

Souhlasit se zpracováním osobních údajů